Αντιδιαβρωτικός FTTH εσωτερικός cOem καλωδίων οπτικών ινών καλωδίων ISO9001 μονοκατευθυντικός

10km
MOQ
$0.02 - $0.10/ Meter
τιμή
Anti Corrosion FTTH Indoor Cable ISO9001 Simplex Fiber Optic Cable OEM
Χαρακτηριστικά Εκθεσιακός χώρος Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Χαρακτηριστικά
Προδιαγραφές
Αριθμό μοντέλου: GYFTA 53 εσωτερικό υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών καλωδίων CCTV καλωδίων ινών πυρήνων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: AT-FIBER
Αριθμός oNumber αγωγών Conductorsf: 1
Όνομα προϊόντων: Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών καλωδίων
Υλικό σακακιών: LSZH, PVC
Εφαρμογή: για το σκοινί μπαλωμάτων ινών ftth
Επιτρεπόμενη εκτατή δύναμη: 1000/3000
Τύπος ινών: SM G652D
Συσκευασία: Τύμπανο/χαρτοκιβώτιο
Ισιώνοντας τη δύναμη/κάμπτοντας την ακτίνα που επιτρέπεται: 1000/3000
Τύπος καλωδίων: Simplex
Πρότυπο: Εσωτερικός
Διάμετρος καλωδίων: 2
Υψηλό φως:

αντιδιαβρωτικό εσωτερικό καλώδιο ftth

,

ISO9001 μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών

,

μονοκατευθυντικός cOem καλωδίων ινών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Aitong
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: GYFTA53
Πληρωμής & Αποστολής Όροι
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο τύμπανο
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 χιλιόμετρο/χιλιόμετρα το μήνα
Περιγραφή προϊόντων

GYFTA 53 εσωτερικό υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών καλωδίων CCTV καλωδίων ινών πυρήνων

 
 

▌Product περιγραφή

 

Αυτό το εσωτερικό καλώδιο ινών, 250μm, τοποθετείται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό υλικό συντελεστών. Τους σωλήνες γεμίζουν με μια αδιάβροχη ένωση πλήρωσης. Στο κέντρο του καλωδίου ο πυρήνας είναι ένα μέταλλο που ενισχύει τον πυρήνα. Αφότου ντύνεται κατά μήκος η λουρίδα πλαστικός-αργιλίου, ένα στρώμα της εσωτερικής θήκης πολυαιθυλενίου εξωθείται. Αφότου ντύνεται κατά μήκος η λουρίδα πλαστικός-χάλυβα και στις δύο πλευρές, μια θήκη πολυαιθυλενίου εξωθείται για να διαμορφώσει το καλώδιο.


▌Products χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Ο κεντρικός φραγμός ενίσχυσης κάνει το καλώδιο να έχει την καλή εκτέλεση συμπίεσης και προστατεύει τον ινών ενιαίο πυρήνα φραγμών ενίσχυσης χαλύβδινων συρμάτων κεντρικό
  • Διπλός-τυλιγμένη διπλός-θωρακισμένη δομή, άριστη πλευρική αντίσταση πίεσης και υψηλή αντίσταση παραμόρφωσης
  • Η εξωτερική θήκη PE πολυαιθυλενίου έχει την άριστους αντίσταση και το συντονισμό, και είναι ασφαλέστερη και πιό αξιόπιστη στη χρήση
  • Η χάλυβας-πλαστική σύνθετη διαμήκης ενθυλάκωση PSP βελτιώνει αποτελεσματικά την αντίσταση υγρασίας του καλωδίου και μπορεί να αντισταθεί στην επιρροή των διάφορων σκληρών καιρικών περιβαλλόντων.

 

▌Advantages

  1. Πολύ ισχυρή δυνατότητα πραγματοποίησης
  2. Υψηλή μηχανική δύναμη, αντιπαρεμβατικός, non-conductive και αντιδιαβρωτικός
  3. Τα καλώδια επικοινωνίας ενισχύονται με την καθαρή εισαγόμενη υψηλής αντοχής ίνα FRP
  4. Ισχυρά σύνθετα πλαστικά

 

▌Fiber κώδικας

  Mpc-02 Mpc-04 Mpc-06 Mpc-08 Mpc-10 Mpc-12
Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) 4.1±0.25 4.8±0.25 5.1±0.25 6.2±0.25 6.5±0.25 6.8±0.25
Βάρος καλωδίων (kg/km) 12 20 24 29 32 35
Σφιχτή διάμετρος ινών απομονωτών 900±50μm

 

▌Optical χαρακτηριστικά

  G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm
Μείωση @850nm     ≤3.0dB/km ≤3.0dB/km
@1300nm     ≤1.0dB/km ≤1.0dB/km
@1310nm ≤0.36dB/km ≤0.36dB/km    
@1550nm ≤0.22dB/km ≤0.23dB/km    
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @850     ≥500MHZ·χλμ ≥200MHZ·χλμ
@1300     ≥1000MHZ·χλμ ≥600MHZ·χλμ
Αριθμητικό άνοιγμα       0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος   ≤1260nm ≤1480nm    

 

Αντιδιαβρωτικός FTTH εσωτερικός cOem καλωδίων οπτικών ινών καλωδίων ISO9001 μονοκατευθυντικός  

σενάριο ▌Application

 

Αντιδιαβρωτικός FTTH εσωτερικός cOem καλωδίων οπτικών ινών καλωδίων ISO9001 μονοκατευθυντικός Αντιδιαβρωτικός FTTH εσωτερικός cOem καλωδίων οπτικών ινών καλωδίων ISO9001 μονοκατευθυντικός Αντιδιαβρωτικός FTTH εσωτερικός cOem καλωδίων οπτικών ινών καλωδίων ISO9001 μονοκατευθυντικός

 

Αντιδιαβρωτικός FTTH εσωτερικός cOem καλωδίων οπτικών ινών καλωδίων ISO9001 μονοκατευθυντικός Αντιδιαβρωτικός FTTH εσωτερικός cOem καλωδίων οπτικών ινών καλωδίων ISO9001 μονοκατευθυντικός

 

▌FAQ

1. Είστε ο πραγματικός κατασκευαστής;

Ναι. Είμαστε ο πραγματικός κατασκευαστής με περισσότερο από 110 προσωπικό.

2. Πόσα έτη είστε στον τομέα των οπτικών ινών;

Από το 1998.

3. Μπορείτε να δεχτείτε τη μικρή διαταγή;

Ναι, η μικρή διαταγή είναι διαθέσιμη. Υποστηρίζουμε το νέο έργο των πελατών μας όπως ξέρουμε ότι η επιχείρηση είναι πάντα από τη μικρή διαταγή.

4. Ποια είναι η περίοδος εξουσιοδότησής σας;

25 έτη για το καλώδιο οπτικών ινών

5. Ποιο είδος πιστοποίησης εσείς έχει;

ISO9001, SGS, RoHs.

6. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Συνήθως μέσα σε 2-3 εργάσιμες ημέρες

7. Τι γίνεται με την ετήσια ικανότητα παραγωγής σας;

Το υπαίθριο/εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών, η ετήσια παραγωγή μας είναι 8.000.000 χλμ

FTTH/FTTX/FTTA το καλώδιο, αυτό είναι 6.000.000 χλμ το χρόνο

Επιδιορθώστε το σκοινί/τις πλεξίδες, είναι 12.400.000 κομμάτια το χρόνο.

8. Ποιος είναι ο τρόπος πληρωμής σας;

T/T, L/C, Western Union και Paypal.

9. Μπορείτε να παρέχετε τα προσαρμοσμένα προϊόντα και το λογότυπο;

Ναι. Παρέχουμε την υπηρεσία OEM&ODM. Μπορείτε να μας στείλετε το σχέδιό σας.

 

Αντιδιαβρωτικός FTTH εσωτερικός cOem καλωδίων οπτικών ινών καλωδίων ISO9001 μονοκατευθυντικός